+48 796 350 320 info@iontech.pl

O nas

O nas

IONTECH to producent jonizatorów i systemów filtracji wody. Firma została założona w 1997 roku i od 20 lat propaguje, projektuje i rozwija technologię jonizowania wody. Nasze produkty cieszą się uznaniem i są sprzedawane na całym świecie. Wysokiej jakości komponenty oraz przemyślana konstrukcja urządzeń powodują stale rosnącą popularność naszych produktów.

Technologia jonizowania wody przy pomocy przepływowych jonizatorów została zapoczątkowana w Japonii. Przeprowadzane tam od lat badania wskazują na korzyści stosowania wody alkalicznej dla zdrowia ludzkiego i innych zastosowań domowych.

Stawiamy na innowacje i nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem nowych produktów. Dbamy o to aby nasze produkty były przyjazne dla środowiska. Poprawiamy użyteczność i niezawodność naszych produktów. Naszą misją jest przyczynianie się naszą pracą i produktami do polepszenia zdrowia użytkowników i ograniczenia ich wpływu na środowisko.

Doceniamy wasze opinie i sugestie. Państwa nieocenione informacje pomagają nam nieustannie ulepszać nasze produkty i usługi.